កម្មវិធីStartupper ប្រចាំឆ្នាំរៀបចំដោយ Total Cambodge– [ប្រទេសកម្ពុជា]

អ្នកឈ្នះត្រូវបានលាតត្រដាង ! សូមអបអរសាទរដល់អ្នកឈ្នះ សហគ្រិនជាស្រ្តីកំពូល និងអ្នកឈ្នះប្រចាំតំបន់ដ៏ប្រសើរ ! អរគុណដល់អ្នករាល់គ្នាដែលបានចូលរួម និងបានជួយធ្វើការប្រកួតប្រជែងនេះទទួលជោគជ័យ!

ទិដ្ឋភាពទូទៅនៃការប្រកួតប្រជែង #2

កម្មវិធីសហគ្រិនថ្មីប្រចាំឆ្នាំរៀបចំដោយក្រុមការងារ Total ឆ្នាំ 2018-2019 គឺ៖  ការហៅសម្រាប់គម្រោងនានាក្នុង 55 ប្រទេស សឹងតែ 50,000 ការចុះឈ្មោះថ្មី ជាមួយនឹង 13,000 ពាក្យសុំបានដែលចូលរួមដោយ បេក្ខជនពីជុំវិញពិភពលោក។ នៅលើប្រព័ន្ធផ្សព្វផ្សាយសង្គម ជាង 168,000 ការចូលចិត្ត ត្រូវបានរាប់  គឺការយល់ព្រមដែលខ្ទរខ្ទារនៃការទាក់ទាញនៃគម្រោងដែល ត្រូវបានជ្រើសរើស!

តាមពីក្រោយដំណើរការនៃការជ្រើសរើសដែលបានគាំទ្រដោយអ្នកមានវិជ្ជាជីវៈសហគ្រិនភាពសង្គម ម្ចាស់ជ័យលាភី 165 នាក់ ដែលម្ចាស់ជ័យលាភី 55 នាក់នៃរង្វាន់ “ស្រ្តីឆ្នើម” និងម្ចាស់ជ័យលាភីជារួម 6 នាក់ បានផ្តល់ភាពល្អបំផុតដល់ខ្លួនពួកគេផ្ទាល់។ ពួកគេបានបង្ហាញពីលទ្ធភាពរបស់ពួកគេដើម្បីផ្តល់ដំណោះស្រាយច្នៃប្រឌិតថ្មីជាមួយផលប៉ះពាល់សង្គមរឹងមាំ និងដែលបំពេញបានតាមសេចក្តីត្រូវការនៃសហគមន៍ក្នុងមូលដ្ឋានរបស់ពួកគេ។ ពីការប្រមូលកាកសំណល់ដើម្បីប្រយុទ្ធប្រឆាំងនឹងកង្វះអាហារូបត្ថម្ភ ទៅដល់ការសម្របសម្រួលបៃតងសម្រាប់សិស្ស ក៏ដូចជាទីកន្លែងធ្វើការរួម ដែលផ្តោតលើម្តាយសកម្ម និងកុមាររបស់ពួកគេ តោះរុករកភាពចម្រុះបែប និងជម្រៅនៃគម្រោងដែលឈ្នះ!  អានបន្ថែមអំពីគម្រោងរបស់ម្ចាស់ជ័យលាភីធំទាំង 6 របស់យើង និងគម្រោងទាំងអស់ដែលបានផ្តល់រង្វាន់ទូទាំងពិភពលោកខាងក្រោម៖
 

Ogunbanjo Olumide: AgroData Network

ម្ចាស់ជ័យលាភីធំសម្រាប់ទ្វីបអាហ្វ្រិក: នីហ្សេរីយ៉ា
 

បណ្ដាញ AgroData លើកកម្ពស់កសិដ្ឋានសរីរាង្គ តាមរយៈការរក្សាឃ្មុំផ្អែកក្នុងសហគមន៍ដែលផ្តល់ដោយកសិករដែលមានសំបុកឃ្មុំទំនេរ។ ក្រុមហ៊ុនប្រើប្រាស់បច្ចេកទេសធម្មជាតិដើម្បីរក្សាឃ្មុំនៅក្នុងប្រព័ន្ធអេកូ។

 


Phalama Nonhlanhla Bohlale : Davinon Hydroponics Project

ម្ចាស់ជ័យលាភីធំសម្រាប់ទ្វីបអាហ្វ្រិក: នីហ្សេរីយ៉ា
 

គម្រោងដែលបង្កើតជសាវប្បកម្ម ដោយគ្មានដី ក្នុងសាលារៀន និងគ្រឹះស្ថានរក្សាក្មេងកំព្រាជនបទ ដើម្បីធ្វើឱ្យប្រសើរដល់គ្រឿងបរិក្ខារ និងគុណភាពនៃការអប់រំ (ប្រាក់ចំណេញ 30% ដល់សាលារៀន)។

 


Mugagga Arnold: SeatPack

ម្ចាស់ជ័យលាភីធំសម្រាប់ទ្វីបអាហ្វ្រិក: អ៊ូហ្គង់ដា
 

SeatPack គឺជាកាបូបស្ពាយទៅសាលារៀនដែលបំពេញតួនាទីជាតុការិយាល័យ ដោយប្រែក្លាយទៅជាកៅអីមួយដែលមានបន្ទះសម្រាប់សរសេរ។ តម្លៃសម្រាប់តុការិយាល័យមួយសម្រាប់កុមារ 3 នាក់ គឺស្មើនឹងតម្លៃនៃ 4 SeatPack។

 


Nicolás Riquelme Valenzuela: Bikelite

ម្ចាស់ជ័យលាភីធំសម្រាប់ទ្វីបអាហ្វ្រិក: អ៊ូហ្គង់ដា
 

Bikelite គឺជាប្រព័ន្ធចល័តក្នុងទីក្រុងមួយដែលផ្អែកលើសុវត្ថិភាពរបស់អ្នកជិះកង់ និងរួមមានកម្មវិធីចល័តដែលអភិវឌ្ឍសម្រាប់ឧបករណ៍ Android និង iOS។

 


Mark Sultan Gersava: Bambuhay social enterprise

ម្ចាស់ជ័យលាភីធំសម្រាប់ទ្វីបអាស៊ី ប៉ាស៊ីហ្វិក និងមជ្ឈឹមបូព៌ា: ហ្វីលីពីន
 

សហគ្រាសសង្គម Bambuhay ផ្តល់ជូនផលិតផលធ្វើពីឬសី្ស (ទុយោ ក្រដាស ជាដើម) ដើម្បីជំនួសឱ្យផលិតផលផ្លាស្ទិក ដោយផ្តល់អំនាចដល់សហគមន៍កសិករដែលបានធ្វើជាការងារបន្ទាប់បន្សំ។

 


Marek Liška: ProSpolužáky.cz

ម្ចាស់ជ័យលាភីធំសម្រាប់ទ្វីបអាស៊ី ប៉ាស៊ីហ្វិក និងមជ្ឈឹមបូព៌ា: ហ្វីលីពីន
 

ProSpolužáky.cz រៀបចំដើម្បីជួយសិស្សយល់ដឹងពីគណិតវិទ្យា និងគីមីវិទ្យាជាមួយនឹងសៀវភៅពុម្ពដែលច្រើនជាងធម្មតាដែលត្រូវបានសរសេរដោយផ្ទាល់ដោយសិស្សសម្រាប់សិស្ស។ ជាភាសារបស់សិស្ស ជាមួយឧទាហរណ៍មួយជំហានម្តងៗ និងសំណង់ប្រយោគច្បាស់ៗ។

 




អ្នកឈ្នះជំនាន់ឆ្នាំ 2018-2019 គឺ


អាហ្វ្រិកខាងត្បូង
Nonhlanhla Phalama : ជ័យលាភី សហគ្រិនស្ត្រីឆ្នើម

Davinon Hydroponics project

អាហ្វ្រិកខាងត្បូង
Marnie Steyn

Feeding 1 Million People

អាហ្វ្រិកខាងត្បូង
Kutlwano Ngwarati

Boolyx Edu-Tech

អាល់ហ្សេរី
Mohamed Walid Gana

project BioYeast DZ

អាល់ហ្សេរី
Amina BOUKHELOUF : ជ័យលាភី សហគ្រិនស្ត្រីឆ្នើម

Green Sewing

អាល់ហ្សេរី
Ahmed Ramy Mebrouk

NRECYCLI

អាល់ហ្សេរី
Amine Bensmain : Startup សំរាប់ថាមពលកាន់តែល្អប្រសើរ

Green lantern

អង់ហ្គោឡា
Darryl Nequetela

Kubinga

អង់ហ្គោឡា
Anjo Fudiela

Angola 100lixo - Apliacao Nivel

អង់ហ្គោឡា
Jandira da Silva Antonio

Plataforma Onde !

អង់ហ្គោឡា
Juliana Margarida : ជ័យលាភី សហគ្រិនស្ត្រីឆ្នើម

project ÊME ELE - Menos Lixo

បូសវ៉ាណា
Ogaufi Whitney Setlhogile : ជ័យលាភី សហគ្រិនស្ត្រីឆ្នើម

Solar Water Desalination

បូសវ៉ាណា
Mthabisi Bokete

EZPC - Eazy Power Connect

បូសវ៉ាណា
Mooketsi Sembungu

Synsands

ប៊ឺគីណា
Wendpanga Aimé Kabore

Ngalée, De la terre à la terre

ប៊ឺគីណា
Estelle Ouedraogo : ជ័យលាភី សហគ្រិនស្ត្រីឆ្នើម

Dania Delice farine infantile

ប៊ឺគីណា
Bêmaléra Toussaint KOURA

GestSco

ប៊ឺគីណា
Fatoumata KABORE : Startup សំរាប់ថាមពលកាន់តែល្អប្រសើរ

0'Plast Burkina

កម្ពុជា
Sovan Srun : ជ័យលាភី សហគ្រិនស្ត្រីឆ្នើម

Tesdopi តេស្ត ១២

កម្ពុជា
Teng Seavpor

Homex KH

កម្ពុជា
Chea Sreysrors

KON CHHLAT Baby Porridge

កាមេរូន
Benjamin Belibi : Startup សំរាប់ថាមពលកាន់តែល្អប្រសើរ

PNEUPUR

កាមេរូន
Conrad Tankou

GICMED

កាមេរូន
Edwige Roseline Melingui Ayissi : ជ័យលាភី សហគ្រិនស្ត្រីឆ្នើម

waste software engineering

ឈីលី
Nicolás Riquelme Valenzuela

Bikelitecl

ឈីលី
Clara María Rodríguez : ជ័យលាភី សហគ្រិនស្ត្រីឆ្នើម

Dalca Spa

ឈីលី
Felipe Quezada Medina

Kinemotion

ឈីលី
María Soledad Ahumada Valenzuela : Startup សំរាប់ថាមពលកាន់តែល្អប្រសើរ

1°Escuela Sustentable en Chile

កុងហ្គោ
Roderick Horcky MATOUNDOU

Craie scolaire EKOMELI

កុងហ្គោ
Louiper Duciel Mavoungou

AquagriTech Congo

កុងហ្គោ
Moise Ngouamba

Majoris

កុងហ្គោ
Synthiche Tsiba : ជ័យលាភី សហគ្រិនស្ត្រីឆ្នើម

ELANGA

កូតឌីវ័រ
Noël N'guessan Kombo

KubeKo Solar Biogas

កូតឌីវ័រ
Koffi N'guessan

TYEGRO-CI

កូតឌីវ័រ
Paul Boris Kokreu

EDUBOOK

កូតឌីវ័រ
Adja Mariam Mahre Soro : ជ័យលាភី សហគ្រិនស្ត្រីឆ្នើម

Bulles Magazine

អេហ្ស៊ីប
Mahmoud Eljendy

Delta Oil

អេហ្ស៊ីប
Mohamed Abdulaziz

Brimore

អេហ្ស៊ីប
Mostafa Ahmed

Fixha

អេហ្ស៊ីប
Mona Bebawi : ជ័យលាភី សហគ្រិនស្ត្រីឆ្នើម

INTEGRATE

អេរីទ្រា
Yosief Mengsteab

Portable Insulin Refrigerator

អេរីទ្រា
Simon Okubagiorgis

Low Cost & Low Power Computer

អេរីទ្រា
Feven Seyoum : ជ័យលាភី សហគ្រិនស្ត្រីឆ្នើម

Drinking sea water

អេត្យូពី
Egzieryalew Ayele

coffee dryer machine

អេត្យូពី
Anasimos Gelan

Greenketema Landscaping S.C

អេត្យូពី
Selam Wondim : ជ័យលាភី សហគ្រិនស្ត្រីឆ្នើម

grohydro manufacturing SC

ហ្វ៊ីជី
Letila Uluiqalau Takala : ជ័យលាភី សហគ្រិនស្ត្រីឆ្នើម

Honey Love Apiary Fiji

ហ្វ៊ីជី
Nakita Irvin

Tasty Island TreatsCollective

ហ្វ៊ីជី
Rakin Wahed

Pasifika Heartbeat

ហ្គាបុង
Jones BELOUNOU

Santiga

ហ្គាបុង
Rose Marlène MOUGUIAMA : ជ័យលាភី សហគ្រិនស្ត្រីឆ្នើម

CESU Gabon

ហ្គាបុង
Gérard O'neil OGOULA

Pavés plastiques made in gabon

ហ្គាណា
Eunice Mawuena Kloe : ជ័យលាភី សហគ្រិនស្ត្រីឆ្នើម

Bidigreen

ហ្គាណា
Naomi Boachie-Yiadom

WESHEA Growth Project

ហ្គាណា
Alice Amoako

Autism Aid App

ហ្គីណេ
Serge Abraham Thaddée

African heroes

ហ្គីណេ
Abdourahamane Diallo

CAPA

ហ្គីណេ
Boubacar Diallo

KARO

ហ្គីណេ
Drame Mohamed Salim : Startup សំរាប់ថាមពលកាន់តែល្អប្រសើរ

BiiMwinda

ហ្គីណេ
Fantagbè Kaba : ជ័យលាភី សហគ្រិនស្ត្រីឆ្នើម

N'walima

អេក្វាទ័រហ្គីណេ
Francisco Javier Car Rosario

k

អេក្វាទ័រហ្គីណេ
Vicente Oyegue NDONG ADA

PepinierAGRIPAO G.E

អេក្វាទ័រហ្គីណេ
Andres Ondo Nguema Bahamonde

Andlex S.L.

អេក្វាទ័រហ្គីណេ
Emiliana Felipa Mengue Nzang Mangue : ជ័យលាភី សហគ្រិនស្ត្រីឆ្នើម

ACTIVA-TE

ម៉ូរីស
Lalita Junggee : ជ័យលាភី សហគ្រិនស្ត្រីឆ្នើម

Recycle Moi

ម៉ូរីស
Jade Li

Katapult

ម៉ូរីស
Diane Nuteau

The Creative Brainstorming

ចាម៉ៃកា
Jordon Freeman

Ja Bio- Plastic

ចាម៉ៃកា
Yekini Wallen-Bryan : Startup សំរាប់ថាមពលកាន់តែល្អប្រសើរ

PowerPree

ចាម៉ៃកា
George Henry

Tickkiz - School Behavior APP

ចាម៉ៃកា
Brittany Singh Williams : ជ័យលាភី សហគ្រិនស្ត្រីឆ្នើម

SPARK EDUCATION LIMITED

ហ្ស៊កដានី
Fares Akasheh

NeuroGarden

ហ្ស៊កដានី
samia sharawi : ជ័យលាភី សហគ្រិនស្ត្រីឆ្នើម

Quitem

ហ្ស៊កដានី
Abdullah Abumahfouth

Sadeeq Application

កេនយ៉ា
Rose MOSES : ជ័យលាភី សហគ្រិនស្ត្រីឆ្នើម

GREEN CHARCOAL BRIQUETTES FUEL

កេនយ៉ា
James Nyamai

BioAfriq Energy

កេនយ៉ា
Abraham Mbuthia

Uzapoint

កេនយ៉ា
NAKIBOLI GILBERT : Startup សំរាប់ថាមពលកាន់តែល្អប្រសើរ

SafariWiz

លីបង់
Ghassan Zughaib

YallaBus

លីបង់
Georges Bitar

Live Love Recycle

លីបង់
Charbel Trad

Bridge. Outsource. Transform

លីបង់
Mariel Khayat : ជ័យលាភី សហគ្រិនស្ត្រីឆ្នើម

Koullouna

ម៉ាដាហ្គាស្ការ
Tsimbina Andrianaivo

Julia

ម៉ាដាហ្គាស្ការ
Gilberto Herimanarivo

Tsiro Siratany Malagasy

ម៉ាដាហ្គាស្ការ
Gaetan RAJAOFERA

Greentsika

ម៉ាដាហ្គាស្ការ
Lovasoa Ramarojaona : ជ័យលាភី សហគ្រិនស្ត្រីឆ្នើម

Manarina

ម៉ាឡេស៊ី
Ir Abdul Rahman Bahasa

Non-Invasive Jaundice Meter

ម៉ាឡេស៊ី
Shy Kit Wong

Luminary - Light2O

ម៉ាឡេស៊ី
Vincent Ng

Nerrativ

ម៉ាឡេស៊ី
Nur Azre Abdul Aziz : ជ័យលាភី សហគ្រិនស្ត្រីឆ្នើម

Note-Ster

ម៉ាឡាវី
Noriah Katungwe : ជ័យលាភី សហគ្រិនស្ត្រីឆ្នើម

Moringa Women Project

ម៉ាឡាវី
Everson M Jere : Startup សំរាប់ថាមពលកាន់តែល្អប្រសើរ

Planks & Briquettes Production

ម៉ាឡាវី
Dumisani Kaliati

MicroMek

ម៉ាលី
Bourehima Coulibaly

ESENE

ម៉ាលី
Drissa DOUMBIA

Doniyablown

ម៉ាលី
Hadizetou Sidibe : ជ័យលាភី សហគ្រិនស្ត្រីឆ្នើម

Emball Paper

ម៉ារ៉ុក
Omar Azmy

Eco OIL

ម៉ារ៉ុក
Meryam El Ouafi : ជ័យលាភី សហគ្រិនស្ត្រីឆ្នើម

Green Engineering Mission SARL

ម៉ារ៉ុក
Othman Lamdouar

Heliotech

ម៉ូរីតានី
Brahim Ismail

Yata Medical

ម៉ូរីតានី
Chouaibou TANDIA

Nyéxé Ntnu

ម៉ូរីតានី
Ahmed Sow

Galeca Technologie

ម៉ូរីតានី
Aissata Ahmed tidjani : ជ័យលាភី សហគ្រិនស្ត្រីឆ្នើម

Diallo

ម៉ាយ៉ុត
Anzi-shamir Mze

Premium

ម៉ាយ៉ុត
Nass Zidini

BTM

ម៉ាយ៉ុត
Manco May

Maybio

ម៉ាយ៉ុត
Saindou Bacalive MADI ATTOUMANI : Startup សំរាប់ថាមពលកាន់តែល្អប្រសើរ

Valorisation de boue

ម៉ាយ៉ុត
MOIRIZIKI ABDOUSSOIMADOU : ជ័យលាភី សហគ្រិនស្ត្រីឆ្នើម

Pelapelaka

មិចស៊ីកូ
Wendy Monserrat Ramírez Reséndiz : ជ័យលាភី សហគ្រិនស្ត្រីឆ្នើម

Siempre Luz

មិចស៊ីកូ
Aarón Orlando Angulo Armenta

Ceraula

មិចស៊ីកូ
RODOLFO RUEDA BALLESTEROS

ecocasas

ម៉ូសំប៊ិច
Sebastiao Coana

Eco Planet Mozambique LDA

ម៉ូសំប៊ិច
Emelito Orlando Changadeia

Agua Patavel Para todos

ម៉ូសំប៊ិច
Edson Nhancale

Vegetais Protegidos

ម៉ូសំប៊ិច
Marta Vânia Uetela : ជ័យលាភី សហគ្រិនស្ត្រីឆ្នើម

Minimal LivingBox

ណាមីប៊ី
Kaveto Tjatjara

The NEST

ណាមីប៊ី
Iriya Jona : ជ័យលាភី សហគ្រិនស្ត្រីឆ្នើម

Nam Oceanic Kelp Entreprise CC

ណាមីប៊ី
Marcia Lebohang Sajeni

Namib Bee

នីហ្សេ
AICHATOU Ranaou Maiguero : ជ័យលាភី សហគ្រិនស្ត្រីឆ្នើម

ALHERI Compost

នីហ្សេ
Rakia Sani salissou

SGC (Smart Gas Controller)

នីហ្សេ
Chérifatou IBRAHIMA AGOUMO

NIGERBIOGAZ

នីហ្សេ
Oumal khair Ali Liman : Startup សំរាប់ថាមពលកាន់តែល្អប្រសើរ

Oum Agrobusiness

នីហ្សេរីយ៉ា
Olumide Ogunbanjo

AgroData Network

នីហ្សេរីយ៉ា
Justus Obaoye

Carido Automobile Service Tech

នីហ្សេរីយ៉ា
Oghenekevwe Omotosho : ជ័យលាភី សហគ្រិនស្ត្រីឆ្នើម

I Sabi Work

ញូដេលីដូនី
Loic PRIGENT

Eco-Boat

ញូដេលីដូនី
Teddy Wenahin

Recycl'eau

ញូដេលីដូនី
Nolann Charles

Foodbank

ញូដេលីដូនី
Tatiana URIMA : Startup សំរាប់ថាមពលកាន់តែល្អប្រសើរ

RECYCLE HUILES NC

ញូដេលីដូនី
Marion Allegro : ជ័យលាភី សហគ្រិនស្ត្រីឆ្នើម

Unique et Naturel (U.N.)

អ៊ូហ្គង់ដា
Arnold Mugagga

SeatPack

អ៊ូហ្គង់ដា
Sylivia Kyomuhendo : ជ័យលាភី សហគ្រិនស្ត្រីឆ្នើម

Infants' Health Foundation

អ៊ូហ្គង់ដា
Nemeyimana Vicent

SWAPafrica

ប៉ាគីស្ថាន
Ozaal Muhammad Zesha Allah

ClassNotes

ប៉ាគីស្ថាន
Bisma Asif : ជ័យលាភី សហគ្រិនស្ត្រីឆ្នើម

Reuse of Organic wastage

ប៉ាគីស្ថាន
Aneeqa Ali

The Mad Hatters

ហ្វីលីពីន
MARK GERSAVA

BAMBUHAY SOCIAL ENTERPRISE

ហ្វីលីពីន
Aaron Hilomen

Antipara Exploration Inc.

ហ្វីលីពីន
Robi Del Rosario

UPROOT Urban Farms

ហ្វីលីពីន
Cecilia Comia : ជ័យលាភី សហគ្រិនស្ត្រីឆ្នើម

Shift School Armchair

ប៉ូឡូញ
JAKUB JUSZCZYK

GrupaWsparcia.pl

ប៉ូឡូញ
Ewelina Pabjańczyk-Wlazło : ជ័យលាភី សហគ្រិនស្ត្រីឆ្នើម

myHYDRO

ប៉ូឡូញ
Magdalena Wawrzyniak

The Compass

ប៉ូលីណេស៊ីបារាំង
Manuarii Poulain

17SUD Composites

ប៉ូលីណេស៊ីបារាំង
Yacenda Verdet : ជ័យលាភី សហគ្រិនស្ត្រីឆ្នើម

MANAEARTH

ប៉ូលីណេស៊ីបារាំង
Valentin Barsinas

Destination Marquises

សាធារណរដ្ឋដូមីនីកែន
Manuel Diaz Martinez

Okus Educación

សាធារណរដ្ឋដូមីនីកែន
Anibal Germoso Alvarez

Licencia de Conducir RD

សាធារណរដ្ឋដូមីនីកែន
Karina Álvarez Mercedes : ជ័យលាភី សហគ្រិនស្ត្រីឆ្នើម

Academia Vial

សាធារណរដ្ឋឆែក
Marek Liška

ProSpolužáky.cz

សាធារណរដ្ឋឆែក
Lucie Částková : ជ័យលាភី សហគ្រិនស្ត្រីឆ្នើម

Společenská hra Olá

សាធារណរដ្ឋឆែក
Kamil Demuth

Scuk.cz

រ៉េអ៊ុយនីញ៉ុង
Aurélie Basquaise : ជ័យលាភី សហគ្រិនស្ត្រីឆ្នើម

LUCKID'STAR

រ៉េអ៊ុយនីញ៉ុង
Constance Idrac

✨ Story Enjoy ✨

រ៉េអ៊ុយនីញ៉ុង
Sabrina Ferrere

Fam'îlHYzen

រ៉េអ៊ុយនីញ៉ុង
Mathieu Troubé : Startup សំរាប់ថាមពលកាន់តែល្អប្រសើរ

GLASS TER' NATIVE

រូម៉ានី
Mirona Paun : ជ័យលាភី សហគ្រិនស្ត្រីឆ្នើម

Tzitzi-Poc

រូម៉ានី
Mădălin Margan

OncoChain

រូម៉ានី
Alexandru Buzescu

Plugpoint-statii de incarcare

រូម៉ានី
Andrei Trofin : Startup សំរាប់ថាមពលកាន់តែល្អប្រសើរ

ESX

សេណេហ្គាល់
Nafissatou Diouf : ជ័យលាភី សហគ្រិនស្ត្រីឆ្នើម

SenVitale

សេណេហ្គាល់
Khalipha Philippes

DIARRA REGULEUM

សេណេហ្គាល់
Ibrahima Diallo

Nous recyclons

សៀរ៉ាឡេអូន
Alhaji siraj Bah

Rugsal trading( Green char)

សៀរ៉ាឡេអូន
Seinya Bakarr : ជ័យលាភី សហគ្រិនស្ត្រីឆ្នើម

Jalimi Sherbro

សៀរ៉ាឡេអូន
Emmanuel Mac Boima

Waste Management and Recycling

តង់ហ្សានី
Doreen Noni : ជ័យលាភី សហគ្រិនស្ត្រីឆ្នើម

Peter’s Daughter (TV Show)

តង់ហ្សានី
Michael Sayi

Kasome International

តង់ហ្សានី
Prince Tillya

FixChap

ឆាដ
Nadia Adam Chamchadine : ជ័យលាភី សហគ្រិនស្ត្រីឆ្នើម

Chamss Metal

ឆាដ
Nadibigue PINAH PADJA

Akhbar Bébé

ឆាដ
Adele NOUDJILEMBAYE

N-Bio solutions

ថៃ
Suphaphon Unwijit : ជ័យលាភី សហគ្រិនស្ត្រីឆ្នើម

Parkspace

ថៃ
Reen Srisuplee

CoachME เรียน เล่น เป็น เร็ว

ថៃ
kitikun koson

Smart box on car

តូហ្កូ
Agbéwonou darwin AWOVI

SOS SYSTEM

តូហ្កូ
Clifford Plastid Hoglonou

ALCOFORD CORPORATION

តូហ្កូ
Kodjo Sitsofé LABOU

NAVIG MAP

តូហ្កូ
Florence Ayele Dahlin : ជ័យលាភី សហគ្រិនស្ត្រីឆ្នើម

Croomz

ទុយណេស៊ី
Mohamed TAGHOUTI

SMART Irrigation

ទុយណេស៊ី
haythem dabbabi

Evocraft

ទុយណេស៊ី
Dorra Kammoun : ជ័យលាភី សហគ្រិនស្ត្រីឆ្នើម

Insights Energy

ទុយណេស៊ី
Ilyes Saidani : Startup សំរាប់ថាមពលកាន់តែល្អប្រសើរ

Grow It Yourself

វៀតណាម
Anh Lê Hoàng

MultiGlass

វៀតណាម
Phú Đoàn

iNut Platform

វៀតណាម
Quyen Dinh Minh

Talks cafe 100% English

វៀតណាម
Nguyen Nguyen : ជ័យលាភី សហគ្រិនស្ត្រីឆ្នើម

Trại hè Teen Up-Tự do bứt phá

ហ្សំប៊ី
Fostinah Manzimunyama : ជ័យលាភី សហគ្រិនស្ត្រីឆ្នើម

Mulungushi Fisheries

ហ្សំប៊ី
Agatha Kunda Kampamba

Theotim investments

ហ្សំប៊ី
Nyepudzai Kaunda

The Charcoal Challenge

ហ្ស៊ីមបាវេ
Saddam Mapundu

Choto Virtual Energy Grid

ហ្ស៊ីមបាវេ
Farai Musendo

Diesel from Waste Plastics

ហ្ស៊ីមបាវេ
Gift Gana

Dr CADx

ហ្ស៊ីមបាវេ
Ashleigh Mazivisa : ជ័យលាភី សហគ្រិនស្ត្រីឆ្នើម

Thingu.com